Szanowni Państwo,

Urządzenia, które produkujemy od początku naszej działalności to urządzenia do głuszenia zwierząt. Produkcję zasilaczy o nazwie STZ rozpoczęliśmy w 1990 roku. Pierwsze modele oznaczane symbolem STZ a później STZ 2 trafiły do znaczącej części zakładów ubojowych w całym  kraju. Pierwsze konstrukcje, choć nieskomplikowane, dobrze sprawdzały się podczas pracy w ubojniach. Składały się one jedynie z transformatora redukującego napięcie prądu. Na przestrzeni lat, wraz ze zmieniającymi się przepisami w Polsce i późniejszymi dyrektywami unijnymi, wyznaczającymi nową jakość, musieliśmy dostosować naszą produkcję do nowych wymogów . Stopniowo wprowadzane zmiany technologiczne zapoczątkowały nowe typy urządzeń: STZ 3, STZ 4, STZ 5. Nasze najnowsze urządzenia do głuszenia zwierząt w niczym nie przypomina tych sprzed niemal trzech dekad. Współpraca wykwalifikowanych elektroników, informatyków, a także wieloletnie doświadczenie, własne technologie i projekty skutkują tym, że obecnie możemy pochwalić się zasilaczem STZ 6, który jest urządzeniem nowoczesnym, zaawansowanym technologicznie, z wbudowanym rejestratorem parametrów głuszenia i kartą pamięci. Urządzenie przeznaczone jest nie tylko do uboju trzody, ale także drobiu, bydła, królików czy owiec. Obecnie zaopatrujemy w nasze produkty nie tylko zakłady mięsne w Polsce, ale i w Unii Europejskiej, Rosji, Kazachstanie i Gruzji. Urządzenie jest zgodne z Rozporządzeniem rady (WE) Nr1099/2009.

Ponad 25 lat doświadczenia

 

Przez tak długi okres czasu, sprawiliśmy że nasze produkty charakteryzują się trwałością, jakością, nowoczesnością oraz estetyką.

Certyfikat ISO 14001:2004

 

Zdajemy sobie sprawę z ograniczeń środowiskowych związanych z naszą działalnością i zobowiązujemy się do racjonalnego wykorzystywania zasobów naturalnych naszej planety.

Certyfikat ISO 9001:2008

 

System Zarządzania Jakością jest potwierdzeniem wysokiej jakości naszych produktów.

Liczne wyróżnienia

 

Nasza firma zyskała uznanie środowiska dekarskiego, czego dowodem są liczne wyróżnienia oraz rekomendacje.

Aktualności

 
 • Zakup frezarki uniwersalnej

  Zakup frezarki uniwersalnej

  3 kwietnia 2017

  x

  Komunikat
  ZAPYTANIE OFERTOWE
  Nazwa zadania:

  Zakup frezarki uniwersalnej

  Kod CPV: 42623000 – 9
  Nazwa kodu CPV: FREZARKI

  Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego i budżetu państwa w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego – Lubuskie 2020 Poddziałanie 1.5.1. Rozwój sektora MŚP – wsparcie dotacyjne

  Tytuł projektu: ”Wdrożenie innowacji produktowej w PPUH „KOMA” Sp. z o.o.”, Nr wniosku: RPLB.01.05.01-08-0016/16

  Nazwa zadania: …

  Read more →

 • Lider Nowych Technologii

  Lider Nowych Technologii

  29 kwietnia 2016

  Lider Nowych Technologii: jest kolejnym wyróżnieniem potwierdzającym wysoką jakość produkowanych przez nas towarów, a tym samym umacnia pozycję firmy KOMA na rynku i buduje zaufanie do naszej marki.…

  Read more →

 • Gepard Biznesu 2015

  Gepard Biznesu 2015

  29 marca 2016

  Nowy Rok dla KOMA Sp. z o.o. rozpoczął się dobrymi informacjami.
  Miło nam poinformować, że firma KOMA Sp. z o.o. znalazła się w gronie najdynamiczniej rozwijających się przedsiębiorstw w latach 2013-2014 i otrzymała tytuł Geparda Biznesu 2015 w konkursie organizowanym przez Instytut Europejskiego Biznesu.
  Do rankingu 2015 roku wybrano te przedsiębiorstwa, które w latach 2013-2014 rozwijały się najdynamiczniej i …

  Read more →